د⁠⁣⁣انشگاه تورین-TURIN UNIVERSITY


د⁠⁣⁣انشگاه تورین-TURIN UNIVERSITY

دانشگاه تورین یک دانشگاه در شهرستان تورین در منطقه پیمونت در شمال غربی ایتالیا است. این دانشگاه یکی از قدیمی ترین دانشگاه ها در اروپا است، و همچنان نقش مهمی در پژوهش و آموزش بازی می کند. با بیش از 67000 دانشجو، 1200 دانشجو دکترا یکی از بزرگترین و معتبرترین دانشگاه های کشور ایتالیا می باشد.این دانشگاه 150 رشته در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به جز رشته های مهندسی و معماری ارائه می دهد. دوره های آموزش زبان انگلیسی و آموزش زبان ایتالیایی برای دانشجویان ورودی در دسترس است. این دانشگاه بیش از 3800 دانشجوی بین المللی و بیش از 500 توافق با دانشگاه های دیگر در سراسر جهان دارد.

TURIN UNIVERSITY

بورس شایستگی دانشجویان بین المللی

این بورس تحصیلی برای دانشجویان بین المللی که در آزمون GRE که حد نصاب لازم را کسب نموده اند ، در نظر گرفته شده است. شرایط آزمون و ثبت نام در پایان ماه فوریه اعلام می شود.این بورس تحصیلی به دانشجویان سال اولی، دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد ارائه می گردد. همچنین دانشجویان نباید در بورس دیگری پذیرش شده باشند.

TURIN UNIVERSITY

شهریه دانشگاه تورین-Turin University Tuition

⁣دانشگاه تورین از دانشجویان خود شهریه دریافت می کند. شهریه ثابت برای همه دانشجویان ورودی 494 یورو می باشد. شهریه متغیر با توجه به رشته تحصیلی متفاوت است.

مهلت اپلای برای ثبت نام 30 -1ژوئن ، 30 – 1 سپتامبر و تا 31 ماه می می باشد.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *