وقت سفارت کانادا-Canada Embassy Time


وقت سفارت کانادا-Canada Embassy Time

اگر میخواهید به کشور کانادا سفر کنید باید از این موضوع مطلع باشید که گرفتن وقت سفارت کانادا به منظور مصاحبه نیست! و فقط برای انگشت نگاری و ثبت هویت شماست پس مهمترین نکته کامل بودن مدارک شماست.

دلیل اصلی اکسپت یا ریجکت

مهمترین عامل پذیرش یا رد درخواست شما مدارک شماست! مدارک ارسالی باید شامل تمامی مدارک لازم باشد و وضیعت کامل شما را نشان دهد تا آفیسر متقاعد شود که شما شرایط لازم برای دریافت ویزای کانادا را دارید.

درخواست حضوری ویزای کانادا-Canadian visa application

در ثبت نام حضوری ویزای کانادا شما باید پس ازآماده کردن و پر کردن فرمهای مورد نیاز برای ثبت نام  به یکی از سفارتخانه های کانادا مراجعه کرده و مدارک خود را جهت ثبت نام تحویل دهید.

پس ثبت نام و انگشت نگاری ، یک شماره از کارگزاری سفارت دریافت میکنید و پیگیری های بعدی از طریق همین کد صورت می گیرد. در این حالت جواب ویزای متقاضی از طریق ایمیل برای او ارسال می گردد. پس از تحویل مدارک، سفارت پاسپورت را به شما بازگرداده و تا آماده شدن جواب ویزا میتوانید به ایران بازگردید.

درخواست آنلاین ویزای کانادا-Canadian visa application online

در درخواست آنلاین ویزای کانادا به جای اینکه مدارک خود را به صورت دستی تحویل سفارت دهید، به صورت آنلاین آنها را در سایت رسمی سفارت کانادا آپلود میکنید. پس از تکمیل مراحل ثبت نام به صورت آنلاین ، حداکثر تا 30 روز زمان دارید تا برای انجام انگشت نگاری به یکی از مراکز وک مراجعه کنید و مراحل ثبت نام را به پایان برسانید.

فرآیند وقت سفارش از کانادا در شرکت اسکای لاین به علت داشتن مزایا نسبت به روش کاغذی به صورت آنلاین انجام می شود .ابتدا باید ترجمه ی تمامی مدارک مورد نیازطبق چک لیست را برای ما ارسال کنید . پس از یک هفته تا ده روز ثبت نام شما در سفارت مورد نظر انجام می شود و پرینت کانفیرم به شما داده می شود ، پس از آن حداکثر یک ماه مهلت دارید تا برای انگشت نگاری به یکی از سفارت خانه های کانادا در زمان دلخواه خود مراجعه کنید .

در درخواست آنلاین ویزای کانادا اگر در مدارک شما ایراد یا نقصی وجود داشته باشد ، این فرصت به شما داده می شود تا مدارک خود را کامل و یا تصحیح نمایید ، اما اگر نحوه ی درخواست ویزای شما به صورت کاغذی یا دستی باشد چنین فرصتی را ندارید و در صورت وجود کوچکترین مشکل یا خطا ریجکت می شوید در روش آنلاین جواب درخواست شما بسیار زودتر از روش کاغذی اعلام خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای گرفتن وقت سفارت کانادا-Required Documents To Get Canadian Embassy Time

  • مدارک شناسایی : پاسپورت جدید با حد اقل یک سال اعتبار،کپی تمام صفحات پاسپورت و پاسپورتهای قدیمی
  • ترجمه ی شناسنامه ، عکس رنگی 4*3 با زمینه روشن
  • مدارک دارایی : اسناد منگوله دار یا غیر منگوله دار مانند مبایعه نامه ، قرارداد پیش خرید و .. ، گواهی بانکی از حسابهای سپرده و … گردش حساب سه ماه و یا شش ماهه
  • Application formتکمیل و تایید فرم درخواست ویزا
  • Family information تکمیل فرم اطلاعات خانوادگی
  • گواهیهای اشتغال به تحصیل یا کار ( در صورت وجود(
  • مدارک کاری متقاضی : گواهی اشتغال به کار ، فیش حقوقی ، حکم کارگزینی ، فیش بازتشستگی ، حکم بازنشستگی و..
  • مدارک دعوت کننده ، در صورت وجود، شامل : دعوتنامه با تاریخ و امضا ، نام کامل، تاریخ تولد ، آدرس و شماره تلفن فرد ، نسبت شخص با شما ، کپی کارت اقامت دعوت کننده ، سند ملکی و گواهی کاری دعوت کننده و …
  • رزرو هتل وبلیط ( اختیاری(
  • ترجمه سند ازدواج ( اختیاری(

تمامی مدارک فارسی که به سفارت تحویل میدهید باید از طریق دارالترجۀ رسمی ترجمه شوند و تایید دادگستری باشند

 


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *