مشخصات عکس ویزای شنگن


عکس ویزامو آژانس قبول نمیکنه ، چند دفعه تا حالا عکس ویزا انداختم تا سفارت قبول کرد ، با عکاس سر عکس ویزا حرفم شد ، سر عکس ویزا خیلی اذیت شدم ، اصلا عکاس عکس سفارت نداریم . اینها و امثال این جملات حرف هایی است که بارها از زبان مسافران هنگام اخذ ویزای شینگن […]

ویزای روسیه-Russian visa


ویزای روسیه-Russian visa

دریافت ویزای روسیه نیازی به وقت مصاحبه ندارد. به دلیل اینکه حضور متقاضی در سفارت روسیه الزامی نیست، می‌توانید تمام مراحل گرفتن ویزای خود را به کارگزار ویزا بسپارید. ویزای روسیه در دو نوع ویزای توریستی و ویزای تجاری وجود دارد که در این مقاله به توضیح آنها میپردازیم. ویزای توریستی روسیه-Russian tourist visa ویزای روسیه […]

ویزای اربعین 98


ویزای اربعین 98

چند سالیست که در مراسم پیاده روی اربعین خیل زیادی از هموطنانمان رهسپار کربلا و نجف میشوند. در این مقاله هر آنچه که در مورد ویزای اربعین یکی از ملزومات شرکت در این مراسم مورد نیاز باشد را بررسی خواهیم کرد. مجوز بند پ مهمترین نکته در مورد دریافت ویزای اربعین این است که تنها […]

ویزای لیختن اشتاین


ویزای لیختن اشتاین

  کشور لیختن اشتاین عضو پیمان شنگن است و برای دریافت ویزای این کشور باید ویزای شنگن داشته باشید توضیحات کامل را در ویزای شینگن – اروپا – Schengen Visa مطالعه فرمائید.  

ویزای سوئیس


ویزای سوئیس

  کشور سوئیس عضو پیمان شنگن است و برای دریافت ویزای این کشور باید ویزای شنگن داشته باشید توضیحات کامل را در ویزای شینگن – اروپا – Schengen Visa مطالعه فرمائید.

ویزای سوئد


ویزای سوئد

  کشور سوئد عضو پیمان شنگن است و برای دریافت ویزای این کشور باید ویزای شنگن داشته باشید توضیحات کامل را در ویزای شینگن – اروپا – Schengen Visa مطالعه فرمائید.

ویزای اسپانیا


ویزای اسپانیا

  کشور اسپانیا عضو پیمان شنگن است و برای دریافت ویزای این کشور باید ویزای شنگن داشته باشید توضیحات کامل را در ویزای شینگن – اروپا – Schengen Visa مطالعه فرمائید.

ویزای اسلوونی


ویزای اسلوونی

  کشور اسلوونی عضو پیمان شنگن است و برای دریافت ویزای این کشور باید ویزای شنگن داشته باشید توضیحات کامل را در ویزای شینگن – اروپا – Schengen Visa مطالعه فرمائید.

ویزای اسلواکی


ویزای اسلواکی

  کشور اسلواکی عضو پیمان شنگن است و برای دریافت ویزای این کشور باید ویزای شنگن داشته باشید توضیحات کامل را در ویزای شینگن – اروپا – Schengen Visa مطالعه فرمائید.

ویزای پرتغال


ویزای پرتغال

  کشور پرتغال عضو پیمان شنگن است و برای دریافت ویزای این کشور باید ویزای شنگن داشته باشید توضیحات کامل را در ویزای شینگن – اروپا – Schengen Visa مطالعه فرمائید.