15 مزیت مهاجرت به کشور کانادا نسبت به سایر کشورها


15 مزیت مهاجرت به کشور کانادا نسبت به سایر کشورها
 1.  اولین و مهم ترین مورد این است که کشور  کانادا یکی از سالم ترین و ایمن ترین کشورهای جهان به حساب می آید زیرا ضریب خشونت و جنایت و میزان آلودگی های هوا و محیط زیست در این کشور در پایین ترین درجه قرار دارد.
 2.  کانادا کشوری است که امنیت، سلامت، آموزش و رفاه کودکان را اولویت اصلی قرار می دهد و خدمات اجتماعی شامل : تامین کمک هزینه زندگی برای نیازمندان، بیمه بیکاری، پرداخت کمک هزینه زندگی به سالمندان و تامین مسکن مناسب برای آنان و… در بالاترین سطح های جهانی به کاناداییان ارائه می شود.
 3.  ایجاد فرصت های زندگی و رشد عادلانه، بدون تبعیض و بی توجه به نژاد، سن، جنسیت ملیت، قوم و…زیرا کانادا چند ملیتی ترین کشور جهان به شمار می آید و کمترین نشان از نژادپرستی و خشونت های قومی در آن به چشم می آید.
 4.  امکانات تحصیل در کانادا به خوبی فراهم بوده  و به دانشجویان بها زیادی داده می شود، همچنین بر اساس قوانین جدید، دانشجویان دوره‌ی دکتری دانشگاه‌های کانادا بعد از سال دوم می‌توانند برای ویزای اقامت دائم اقدام نمایند.
 5.   رفت و آمد از کانادا به ایران نسبت به بسیاری از کشورها راحت‌ تر است.
 6. حق شهروندی کانادا به راحت ترین شیوه ممکن و پس از سه سال اقامت در کانادا به افراد مقیم داده می شود و آنها دارای حق شهروندی دوگانه (تابعیت دو کشور مختلف) نیز هستند.
 7.  به درخواست های مهاجرت به کانادا در برنامه  های گوناگون مهاجرتی در یک چارچوب زمانی منطقی، به صورت عادلانه رسیدگی می شود.
 8.  انتخاب کشور کانادا در سالهای پیاپی به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان برای زندگی توسط سازمان ملل، که علت این انتخاب در نظر گرفتن معیارهایی همچون کیفیت زندگی مردم، فرصتهای آموزشی، میزان بیکاری، ضریب خشونت، طول عمر و… می باشد.
 9.  برپا بودن حکومت دمکراسی در کشور کانادا و آزادی و احترام به حقوق مدنی و شهروندی برای همه افراد.
 10. برای راه اندازی یک کسب و کار جدید در کانادا محدودیت و قوانین دست و پا گیر بوروکراتیک بسیار کم است و این امر را بسیار آسان نموده است.
 11.  کشور کانادا یکی از بهترین کشورهای جهان برای زندگی و اقامت زنان بیان شده است.
 12.  رفت و آمد آسان به آمریکا که دارای موقعیت‌های شغلی زیاد و قوی‌ترین اقتصاد جهان می باشد.
 13.  زبان رسمی کانادا به غیر از استان کبک، انگلیسی است و برقرای ارتباط و تأمین نیازهای زندگی از کشورهای غیر انگلیسی زبان برای مهاجران راحت تر می باشد.
 14.  گرفتن اقامت در کانادا از کشورهای اروپایی آسان‌تر است.
 15.  مردم کانادا مردمانی مهمان نواز، مودب و مهربان هستند و با افراد خارجی‌ برخورد خوبی دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *