پرواز بندرعباس-مشهد به اسکان مسافران ختم شد

مدیرکل فرودگاه‌های استان هرمزگان گفت: پرواز شماره‌ی 945 هواپیمایی ایرتور که قرار بود ساعت هشت و سی دقیقه صبح دیروز(جمعه یکم اسفندماه) با 150 مسافر انجام شود به‌علت نقص فنی انجام نشد و شرکت هواپیمایی مذکور مجبور به اسکان مسافران درهتل هرمز بندرعباس شد.
«رضا بدیعی‌فرد» در گفت‌وگو با ایسنا افزود: این هواپیما که قرار بود فرودگاه بندرعباس را به مقصد مشهد ترک کند اما به دلیل نقص فنی دربرق موتورهواپیما موفق به انجام پرواز در موعد مقرر نشد و تلاش برای رفع نقص نیز در روز جاری به نتیجه نرسید.
افزود: هواپیمای مذکور اگرچه درساعت 11و 30 دقیقه برای پروازاعلام آمادگی کرد لیکن به دلیل این‌که به برخی مسافران پرواز اعلام شده بود ساعت 16 پرواز انجام می‌شود، انجام پرواز به بعد از ظهر در زمان اعلام شده موکول شد.
مدیرکل فرودگاه‌های استان هرمزگان اضافه کرد: این هواپیما سرانجام درساعت 16 با تکمیل مسافران خود آماده پرواز شد، اما ظاهرا نقص فنی هم‌چنان پابرجا بود و امکان پرواز میسر نشد.
بدیعی‌فرد با بیان این‌که مسافران این پرواز از عدم اطلاع رسانی به موقع شرکت مذکور و هم‌چنین رفع نشدن مشکل پرواز گلایه‌مند بودند، افزود: سرانجام بیش از یکصد نفر از مسافران به منظور اسکان و پذیرایی به هتل هرمز بندرعباس هدایت شدند.
وی خاطرنشان کرد: بدلیل کمبود هواپیما امکان جایگزین برای این پرواز مقدور نبود که این امر باعث نارضایتی و اتلاف وقت مسافران شد.
مدیرکل فرودگاه های استان هرمزگان از مردم درخواست کرد با در نظرگرفتن شرایط و مشکلات، با سعه صدر بیشتری برخورد کنند. 
 

دیدگاهی بگذارید