تور استرالیا-Australia Travel Tour


تور استرالیا-Australia Travel Tour

آژانس آداک سفر پایا برگزارکننده تور استرالیا(Australia Travel Tour) شما را دعوت به دیدن تعدادی از امکان توریستی استرالیا مینماید پس با ما همراه باشید.

جاذبه های گردشگری استرالیا

 تالار اپرای استرالیا

تالار اپرای سیدنی

تالار اپرای سیدنی با نام سیدنی اپرا هاوس یکی از جذاب‌ترین بناهای جهان است که در سیدنی استرالیا به عنوان مهم‌ترین نماد و همچنین جاذبه‌ی گردشگری اصلی منطقه قرار دارد.معماری نوآورانه و مدرن تالار اپرای سیدنی بود که این بنا را به عنوان نمادی برای سیدنی و استرالیا مطرح کرد.

دیواره بزرگ مرجانی استرالیا

دیواره بزرگ مرجانی

دیواره بزرگ مرجانی  استرالیا یکی از بزرگ ترین عجایب طبیعی و بزرگ ترین صخره های مرجانی دنیاست که حتی از فضا هم معلوم است. از هزاران سال پیش تا به حال این دنیای باشکوه زیر آب با رنگ های درخشانش پناهگاه موجودات جذاب اعماق اقیانوس است.

پارک ملی اولورا کاتا جوتا

پارک ملی اولورا کاتا جوتا

پارک ملی اولورا کاتا جوتا در ۱۴۳۱ کیلومتری جنوب داروین و ۴۴۰ کیلومتری جنوب غرب آلیس اسپرینگز در مرکز استرالیا واقع شده‌است.این منطقه جایگاه مردم بومی استرالیا به شمار می‌آید.این مکان در سال ۱۹۸۷ در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسید.

پل بندرگاه سیدنی

پل بندرگاه سیدنی

پل بندرگاه سیدنی نه فقط از نمادهای اصلی شهر سیدنی که از مسیرهای اصلی ارتباطی در این شهر به شمار می رود. پلی که تبدیل به نمادهای اصلی این شهر شده و به حدی معروف است که با دیدن آن در هر عکسی به یاد شهر زیبای سیدنی می افتیم.

پارک-ملی-بلوماونتینز

پارک ملی بلو ماونتینز

پارک زیبای ملی بلو ماونتینز یکی از برترین جاذبه های استرالیا میباشد که گردشگران بسیاری از آن جا بازدید کرده اند. پارک زیبای بلو ماونتینز به عنوان یکی از میراث جهانی یونسکو، در ۸۱ کیلومتری غرب سیدنی قرار گرفته است. پارک ماونتینز دارای مه آبی رنگ زیبایی است که به همین دلیل این پارک به این اسم نامگذاری شده است.
این پارک دارای دره های زیبا، آبشار، نقاشی های صخره ای بومیان،میباشد و همچنین دراطراف آن چمنزار های بسیاری وجود دارد.

شهر ملبورن

ملبورن

مقصدی که برای مسافران استرالیا بسیار پر اهمیت تلقی می شود ملبورن یعنی دومین شهر بزرگ استرالیا می باشد.از جاذبه های اصلی این شهر می توان به رستوران ها، فروشگاه ها،تئاتر ها و به طور کلی حس متمایز اروپایی اشاره کرد ناگفته نماند تقریبا یک سوم مساحت کلی ملبورن را پارک ها و باغ ها و فضاهای باز اشغال کرده است.

باغ وحش ترونگا

باغ وحش ترونگا

ظاهرا جاذبه‌ای بزرگ‌تر از باغ وحش ترونگا  در سیدنی وجود ندارد. این مجموعه با ۴ هزار حیوان و چشم‌اندازهای بندر سیدنی و افق شهر قطعا می‌تواند اوقات خوشی را برای شما رقم بزند. باید ابتدا سوار قایق شوید تا به این باغ‌وحش برسید، در ادامه در زمین‌های سرسبز اسکله قدم بزنید و از ” ترک تایگر ” با تم جنگل دیدن کنید که به تازگی باز شده و ببر سوماترایی در حال انقراض را از نزدیک مشاهده کنید.

آفر ویژه تورهای ژانویه-Special offers for January tours


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *