تور فرانسه-France Travel Tour


تور فرانسه-France Travel Tour

شرکت آداک سفر برگزار کننده تور فرانسه(France Travel Tour) از شما دعوت مینماید تا چند تا از جاذبه های گردشگری فرانسه را با هم مرور کنیم.

جاذبه های گردشگی فرانسه

قلعه چنانسی

قلعه چنانسی

قلعه چنانسی در قرن ۱۱ میلادی بر روی رودخانه شار در روستای کوچکی به نام چنانسیکس در کشور فرانسه بنا شده است. یکی از دلایل جذابیت قلعه چنانسی، سبک منحصر به فرد آن است. این سبک باعث شد که بزرگان و شاهزاده گان سراسر اروپا برای دیدن قلعه آن به فرانسه سفر کنند.

منطقه لی پوی ان ولای

منطقه لی پوی ان ولای

از جاذبه های مورد توجه منطقه لی پوی، معبد مریم مقدس در بالای کوه مونس آنیسیوس میباشد. که بازدیدکنندگان را قبل از قرون وسطی به سمت خود میکشاند. کلیسای جامع نتردام مشهور ترین جاذبه توریستی این منطقه میباشد.

خیابان شانزه‌لیزه

خیابان شانزه‌لیزه

شانزه‌ لیزه خیابانی که با درخت خطکشی شده است معروفترین خیابان در پاریس و حتی به عنوان زیبا ترین خیابان جهان هم شناخته میشود.

طول این خیابان بیش از یک مایل است.

پیست اسکی وال دی ایزر

پیست اسکی وال دی ایزر

وال دی ایزر پیست اسکی محبوب در جنوب شرق فرانسه نزدیک مزر ایتالیاست. این پیست اسکی همچنین بطور منظم میزبان مسابقات قهرمانی  دنیاست. در روستای زیبای مجاور این پیست اسکی ۱۸۰۰ سکنه زندگی میکنند.

شهر لیون

شهر قدیمی لیون

لیون سومین شهر بزرگ فرانسه، پس از پاریس و مارسی، محسوب می‌شود. لیون، یک مرکز بزرگ اقتصادی است که در بین پاریس و مارسی قرار گرفته‌است و به عنوان پایتخت فرانسه در خوش‌گذرانی، شهرت پیدا کرده‌است. این شهر در تاریخ سینما، نقش بسیار مهمی ایفا کرده‌است.

پل میلائو

پل میلائو

میلو یک پل کابلی است که در دهانه دره رودخانه تارن در نزدیکی میلائو در جنوب فرانسه است. این پل یکی از دیدنی های فرانسه محسوب می شود که گردشگران بسیاری را به خود جلب می کند. ارتفاع پل میلائو از کف دره تارن به ۲۷۰ متر می رسد و حدود ۵۰/۲ کیلومتر طول دارد و برای ساخت آن بیش از ۳۶۰۰۰ تن فولاد بکار رفته و همچنین طول اجزاء نوارنگهدارنده آن (کابلهای حمایت کننده) حدود ۱۰۰۰ کیلومتر است.

صخره-های-اترتات

صخره های اترتات

اترتات یکی از شهرهای توریستی وگردشگری فرانسه می باشد که درشمال غربی ان قرار دارد وبه خاطر وجود صخره هایش که دارای سه طاق طبیعی معروف هستند هرساله گردشگران زیاذی را به سمت خود جذب می کند.

شهر استراسبورگ

شهر استراسبورگ

استراسبورگ (Strasbourg) به لطف کلیساهای دیدنی، معماری‌های جذاب، خیابان‌های سنگ‌فرش و کانال‌های تماشایی، مقصدی عالی در تور فرانسه به حساب می‌آید. این شهر هفتمین شهر بزرگ فرانسه و مرکز ناحیه آلزاس است و در ناحیه گرانت قرار دارد.

آفر ویژه تورهای ژانویه-Special offers for January tours


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *